Plotery UV Led – Hybrydowe

plotery UV Led – hybrydowe z kolorem białym i lakierem
druk na szkle, meblach, płytach
atramenty, media
serwis

nowoczesność – jakość – bezpieczeństwo–markowe produkty
Pegasus – STORMjET

  • Hybrydowy ploter UV do szkła. Tani profesjonalny ploter do druku w technologiach UV oparty na głowicach EPSON. Jedyny ploter uv drukujący strukturalny efekt 3D. Drukuj indywidualne wspaniałe wzory na panelach szklanych! Najnowsza technologia LED – atramenty NANO LedUV.  Ploter w specjalnej wersji przystosowany do druku z kolorem białym! Fotograficzna jakość zapewnia wyjątkowe efekty wizualne oraz głębię ostrości.  Na wyposażeniu specjalny stół do druku na powierzchniach płaskich.

  • Nowość!  Drukarka hybrydowa UV do szkła. Super jakość i trwałość, głowice TOSHIBA. Tani profesjonalny ploter do druku w technologiach UV oparty na głowicach Toshiba. Jedyny ploter uv drukujący strukturalny efekt 3D. Drukuj indywidualne wspaniałe wzory na panelach szklanych! Najnowsza technologia LED – atramenty NANO LedUV.  Ploter w specjalnej wersji przystosowany do druku z kolorem białym! Fotograficzna jakość zapewnia wyjątkowe efekty wizualne oraz głębię ostrości.  Na wyposażeniu specjalny stół do druku na powierzchniach płaskich.

    [sdm_download id="4528" fancy="2" new_window="1" color="grey"]

  • Od dzisiaj druk na szkle nie będzie poza twoim zasięgiem ta drukarka hybrydowa UV potrafi wydrukować na wszystkich mediach sztywnych jak również z roli na rolę! Najnowsze głowice Toshiba to najwyższa jakość oraz niskie koszty eksploatacji. Pegasus UV Led jest jedną z najlepszych maszyn dostępnych na rynku w swojej klasie. Doskonałe parametry, perfekcyjnie dobrany atrament i oprogramowanie zapewnia ciągłą nieprzerywaną pracę. Efekt zaskakuje nawet profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

    [sdm_download id="4519" fancy="2" new_window="1" color="grey"]
  • Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.