Plotery Cyfrowe Wielkoformatowe

eko, solwent, sublimacja, tekstylia, UV
druk na szkle, meblach, płytach
atramenty, media
serwis

nowoczesność – jakość – bezpieczeństwo–markowe produkty
Pegasus – STORMjET

 • Hybrydowy ploter UV do szkła. Tani profesjonalny ploter do druku w technologiach UV oparty na głowicach EPSON. Jedyny ploter uv drukujący strukturalny efekt 3D. Drukuj indywidualne wspaniałe wzory na panelach szklanych! Najnowsza technologia LED – atramenty NANO LedUV.  Ploter w specjalnej wersji przystosowany do druku z kolorem białym! Fotograficzna jakość zapewnia wyjątkowe efekty wizualne oraz głębię ostrości.  Na wyposażeniu specjalny stół do druku na powierzchniach płaskich.

 • Nowość!  Drukarka hybrydowa UV do szkła. Super jakość i trwałość, głowice TOSHIBA. Tani profesjonalny ploter do druku w technologiach UV oparty na głowicach Toshiba. Jedyny ploter uv drukujący strukturalny efekt 3D. Drukuj indywidualne wspaniałe wzory na panelach szklanych! Najnowsza technologia LED – atramenty NANO LedUV.  Ploter w specjalnej wersji przystosowany do druku z kolorem białym! Fotograficzna jakość zapewnia wyjątkowe efekty wizualne oraz głębię ostrości.  Na wyposażeniu specjalny stół do druku na powierzchniach płaskich.

  [sdm_download id="4528" fancy="2" new_window="1" color="grey"]

 • Od dzisiaj druk na szkle nie będzie poza twoim zasięgiem ta drukarka hybrydowa UV potrafi wydrukować na wszystkich mediach sztywnych jak również z roli na rolę! Najnowsze głowice Toshiba to najwyższa jakość oraz niskie koszty eksploatacji. Pegasus UV Led jest jedną z najlepszych maszyn dostępnych na rynku w swojej klasie. Doskonałe parametry, perfekcyjnie dobrany atrament i oprogramowanie zapewnia ciągłą nieprzerywaną pracę. Efekt zaskakuje nawet profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

  [sdm_download id="4519" fancy="2" new_window="1" color="grey"]
 • Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

 • Ploter UV o szerokości zadruku 3.2metra. Najlepsza drukarka wielkoformatowa w swojej klasie. Ploter drukuje doskonałe grafiki do reklamy, budownictwa i dekoracji Doskonale sprawdza się w druku grafik wewnętrznych i dekoracyjnych.  Jako największy dystrybutor RICOH OEM posiada produkty w najlepszych cenach! Od dzisiaj druk na szkle nie będzie poza twoim zasięgiem! Wybieraj pomiędzy rozdzielczościami, profilami oraz mediami. Dostosuj parametry druku do własnych upodobań. Poczuj na własnej skórze co oznacza profesjonalny druk korzystając z ustawień zaawansowanych.

  [sdm_download id="4532" fancy="2" new_window="1" color="grey"]
 • Najtańszy ploter wielkoformatowy w segmencie maszyn 3.2m! Cena poniżej 60 000 pln. Drukuj niezawodnym systemem Seiko, zapewnia wysoką jakość oraz niskie koszty druku.
  Odkryj jakie proste i szybkie staje się drukowanie, wraz z nowym oprogramowaniem Photoprint 11. Wybieraj pomiędzy rozdzielczościami, profilami oraz mediami. Dostosuj parametry druku do własnych upodobań. Poczuj na własnej skórze co oznacza profesjonalny druk korzystając z ustawień zaawansowanych.

  [su_button url=”http://stormjet.pl/kontakt/” background=”#ffffff” color=”#606060″ size=”8″ center=”yes” radius=”0″]kontakt[/su_button]

 • Ploter hybrydowy uv do szkła głowice RICOH Gen5. Jedyny ploter uv drukujący strukturalny efekt 3D. Drukuj indywidualne wspaniałe wzory na panelach szklanych oraz materiałach rolowych! Najnowsza technologia LED – atramenty NANO LedUV.  Ploter w specjalnej wersji przystosowany dodruku z kolorem białym! Fotograficzna jakość zapewnia wyjątkowe efekty wizualne oraz głębię ostrości.  Wybieraj pomiędzy rozdzielczościami, profilami oraz mediami. Dostosuj parametry druku do własnych upodobań. Poczuj na własnej skórze co oznacza profesjonalny druk korzystając z ustawień zaawansowanych.

  [su_button url=”http://stormjet.pl/kontakt/” background=”#ffffff” color=”#606060″ size=”8″ center=”yes” radius=”0″]kontakt[/su_button]

 • Uniwersalny i wszechstronny ploter eko solwentowy STORMjET. Jakość oraz skala – możesz dowolnie drukować mega banery lub małe fotografie ten ploter daje szereg możliwości niedostępnych dla Twojej konkurencji. Odkryj jakie proste i szybkie staje się drukowanie, wraz z nowym oprogramowaniem Photoprint 11. Wybieraj pomiędzy rozdzielczościami, profilami oraz mediami. Dostosuj parametry druku do własnych upodobań. Poczuj na własnej skórze co oznacza profesjonalny druk korzystając z ustawień zaawansowanych.

 • UV ploter do szkła drukarka Flatbed UVIP 5B3020 ze specjalnym systemem do druku wielkich paneli szklanych. Jedyny ploter uv drukujący strukturalny efekt 3D. Drukuj indywidualne wspaniałe wzory na panelach szklanych! Najnowsza technologia LED – atramenty NANO LedUV.  Ploter w specjalnej wersji przystosowany dodruku z kolorem białym! Fotograficzna jakość zapewnia wyjątkowe efekty wizualne oraz głębię ostrości.  Wybieraj pomiędzy rozdzielczościami, profilami oraz mediami. Dostosuj parametry druku do własnych upodobań. Poczuj na własnej skórze co oznacza profesjonalny druk korzystając z ustawień zaawansowanych. Dołącz do wielu zadowolonych klientów!

   

 • Ploter UV Flatbed UVIP 5B2513. Wykorzystaj niezwykłe właściwości płaskiego plotera UV!  Wkrocz do świata doskonałego druku z wygodnym oprogramowaniem RIP.
  Odkryj jakie proste i szybkie staje się drukowanie, wraz z nowym oprogramowaniem Photoprint 10.5. Wybieraj pomiędzy rozdzielczościami, profilami oraz mediami. Dostosuj parametry druku do własnych upodobań. Poczuj na własnej skórze co oznacza profesjonalny druk z funkcją 3D korzystając z ustawień zaawansowanych.

 • Ploter UV Led Pegasus Vegas Najlepszy ploter UV w swojej klasie! Niska cena i wysoka jakość nie idą w parze dlatego Pegasus wynegocjował dla nas specjalne ceny na głowice. Jako największy dystrybutor RICOH OEM posiada produkty w najlepszych cenach! Od dzisiaj druk na szkle nie będzie poza twoim zasięgiem! Wybieraj pomiędzy rozdzielczościami, profilami oraz mediami. Dostosuj parametry druku do własnych upodobań. Poczuj na własnej skórze co oznacza profesjonalny druk korzystając z ustawień zaawansowanych.

 • Ploter UV Flatbed UVIP 5B1313. Najlepszy ploter UV w swojej klasie! Niska cena i wysoka jakość nie idą w parze dlatego Wit Color wynegocjował dla nas specjalne ceny na głowice. Jako największy dystrybutor RICOH OEM posiada produkty w najlepszych cenach! Od dzisiaj druk na szkle nie będzie poza twoim zasięgiem! Wybieraj pomiędzy rozdzielczościami, profilami oraz mediami. Dostosuj parametry druku do własnych upodobań. Poczuj na własnej skórze co oznacza profesjonalny druk korzystając z ustawień zaawansowanych.

 • UV ploter drukarka Flatbed UVIP 5B3020. Jedyny ploter uv drukujący strukturalny efekt 3D. Najnowsza technologia LED – atramenty NANO LedUV.  To ploter do zadań specjalnych – dzięki olbrzymiej powierzchni jest w stanie zadrukować płyty o wielkiej powierzchni lub kilkadziesiąt mniejszych podczas jednego cyklu pracy. Nowoczesne głowice RICOH Gen5 oraz niezawodne atramenty UV NUtec zapewniają ciągły druk z zachowaniem najwyższej jakości.

 • Ploter drukujący UV  szerokość zadruku  5m, niezniszczalne głowice SPECTRA SRATFIRE. Wkrocz do świata doskonałego druku z wygodnym oprogramowaniem RIP.
  Odkryj jakie proste i szybkie staje się drukowanie, wraz z nowym oprogramowaniem Photoprint 11.5. Wybieraj pomiędzy rozdzielczościami, profilami oraz mediami. Dostosuj parametry druku do własnych upodobań. Poczuj na własnej skórze co oznacza profesjonalny druk korzystając z ustawień zaawansowanych.

 • Ploter solwentowy ULTRA STAR. Wkrocz do świata doskonałego druku z wygodnym oprogramowaniem RIP.
  Odkryj jakie proste i szybkie staje się drukowanie, wraz z nowym oprogramowaniem Photoprint 10.5. Wybieraj pomiędzy rozdzielczościami, profilami oraz mediami. Dostosuj parametry druku do własnych upodobań. Poczuj na własnej skórze co oznacza profesjonalny druk korzystając z ustawień zaawansowanych.