Ploter do tapet2017-10-27T13:34:40+00:00

Ploter do Tapet i Dekorów – Profesjonalny Proces Dopasowania

1. KONTAKT

Kontakt, wymiana informacji, ocena potrzeb klienta. Dobór parku maszyn.

2. PREZENTACJA

Fachowa prezentacja uwzględniająca oczekiwania i wymagania klienta.

3. OFERTA

Optymalizacja oferty, przygotowanie oceny potrzeb i możliwości klienta.

4. NEGOCJACJE

Negocjacje, finansowanie terminy i warunki dostawy oraz obsługi serwisowej.

5. DOSTAWA

Dostawa, szkolenie, profilowanie, optymalizacja warunków pracy urządzenia.

ploter do tapet

Ploter Do Tapet Eko Pigment Pegasus SPIDER

Seria małych ploterów Eko solwentowych – Pegasus SPIDER to popularny ploter eko solwentowy wykorzystywany do produkcji tapet oraz innych grafik dekoracyjnych przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników. Plotery dostępne są w kilku konfiguracjach i rozmiarach. Od 1.5 do 1.8 w wersjach 1 lub 2 głowicowe. Plotery w systemach EPSON, dostępne z pełnym wyposażeniem oraz oprogramowaniem.

ploter do tapet

Ploter Sublimacyjny Pegasus STORMjET W

Ploter Sublimacyjny Pegasus STORMjET może również pracować jako ploter do tapet – to już klasyka, kolejna 5ta generacja tych ploterów podbija nie tylko europę ale i pozostałe kontynenty. Ploter Pegasus Stormjet szczyci się ponad 400 instalacjami w Polsce i krajach sąsiadujących! Prosta, ładna i zwarta konstrukcja oparta na głowicach EPSON dostarcza doskonałe wydruki oraz pracę na wysokim poziomie.

ploter do tapet

Ploter Sublimacyjny Pegasus TX32

Mega ploter sublimacyjny Pegasus TX18   to ploter sublimacyjny do zastosowania w branży reklamowej i tekstylnej. Niezwykle skuteczny i wydajny sprawdza się w druku bezpośrednim na materiałach, tekstyliach i tkaninach. Najpopularniejsze zadanie to druk flag i materiałó w każdym rozmiarze. Pegasus TX18 to również ploter do tapet i innych mediów dekoracyjnych.

ploter do tapet

Ploter Sublimacyjny Pegasus TX32

Mega ploter sublimacyjny Pegasus TX32   to ploter sublimacyjny do zastosowania w branży dekoracyjnej i tekstylnej. Niezwykle skuteczny i wydajny sprawdza się w druku bezpośrednim na materiałach, tekstyliach i tkaninach. Najpopularniejsze zadanie to druk flag i materiałów w każdym rozmiarze. Pegasus TX32 to również ploter do tapet i innych mediów dekoracyjnych.

ploter do tapet

Ploter UV Pegasus Vegas

Ploter UV Pegasus Vegas, to najlepszy ploter UV LED w swojej klasie. Nieporównywalnie wysoki stosunek jakości do ceny gwarantuje szybki zwrot inwestycji oraz bardzo wysoki współczynnik zysków w druku komercyjnym. Ploter Vegas jest przystosowany do pracy zarówno z materiałami roll to roll jak również do druku na płytach. Znakomicie spisuje się jako ploter do tapet oraz innych wymagających mediów dekoracyjnych.

ploter do tapet

Ploter UV Pegasus Venus

Ploter UV Pegasus Venus, kompaktowy  ploter UV LED w najlepszej cenie. Niskie koszty zakupu oraz eksploatacji to gwarancja kontroli kosztów oraz  bardzo wysoki współczynnik zysków w druku komercyjnym. Ploter Venus jest przystosowany do pracy zarówno z materiałami roll to roll jak również do druku na płytach. Znakomicie spisuje się jako ploter do tapet oraz innych wymagających mediów dekoracyjnych.

ploter do tapet

Ploter UV Pegasus Orion seria FlatBed

Ploter FlatBed UV Pegasus Orion, kompaktowy  ploter stołowy UV LED w atrakcyjnej cenie. Niskie koszty zakupu oraz eksploatacji to gwarancja kontroli kosztów oraz  bardzo wysoki współczynnik zysków w druku komercyjnym. Ploter Venus jest przystosowany do pracy zarówno z materiałami roll to roll jak również do druku na płytach.