Via Color | Rolowy Ploter UV Handtop HTL 5000UV Autoryzowany Dealer2019-08-08T15:23:16+00:00

Ploter Rolowy UV Handtop HTL 5000UV

Przemysłowa drukarka wielkoformatowa UV LED o szerokości zadruku 5 m
uniwersalny wielofunkcyjny Ploter UV Handtop HTL 5000UV
do małych projektów lub ciągłej pracy 24h/7
głowice Ricoh Gen5 lub Kyocera KJ4A
jakość szybkość wydajność
Caldera RIP

SPRAWDŹ CENY I KONFIGURACJE ON-LINE

Wysoka wydajność oraz jakość

Zachowanie wysokiej prędkości druku przy równoczesnym utrzymaniu perfekcyjnej jakości to zadanie wyłącznie dla profesjonalnych drukarek wielkoformatowych handtop. Nowoczesna technologia została połączona z wyjątkowymi projektami rodem z Japonii i USA. Co więcej, nowoczesne głowice Kyocera gwarantują nie tylko stabilną i wydajną pracę, głowice te cechuje równocześnie wysoka żywotność połączona z odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Nowość

Nowy ploter Handtop HTL 5000UV to doskonałe narzędzie dla klientów ceniących sobie wysoką jakość oraz wydajność. Możliwości tej drukarki przewyższają znacznie konkurencyjne rozwiązania obecne na naszym rynku. Ponieważ cena zakupu oraz eksploatacji jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych produktów dostępnych w tej klasie. Ten ploter zdecydowanie plasuje się w czołówce dostawców. Co więcej Handtop HTL 5000UV jest jednoznacznie idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych agencji reklamowych oraz analogicznie drukarni czy firm związanych z drukiem. Podobnie jak mniejsze maszyny standardowo wyposażona w 8 głowic piezoelektrycznych Kyocera, umożliwiające druk o wysokiej precyzji z rozdzielczością 1220 x 1220 dpi przy zachowaniu wysokiej wydajności i prędkości roboczej. Ten ploter uchodzi za wzór obrazujący ergonomię oraz łatwość obsługi. Co więcej, ploter handtop jest równocześnie tani w eksploatacji i utrzymaniu. Handtop HTL 5000UV należy do wyjątkowych urządzeń. Został zaprojektowany, aby spełnić niezwykłe wymagania klientów oczekujących nie tylko jakości, ale również wydajności.

Innowacja

Za wyjątkową jakością wykonania plotera Handtop HTL 5000UV kryje się szereg wielu powiązanych ze sobą czynników. Wyliczając, powinniśmy zacząć od elementów mechanicznych rodem z Europy, po japońską elektronikę i głowice, kończąc zaś na amerykańskich rozwiązaniach softwarowych i sterujących. Całość dopełnia niezwykła staranność wykonania, ponadstandardowa kontrola jakości oraz wyjątkowe warunki wsparcia.  Reasumując, plotery rolowe Handtop HTL 5000UV to wyjątkowe urządzenia dla prawdziwych profesjonalistów ceniących sobie wydajność oraz wysoką jakość druku.

 • wszystkie media z roli: banery, folie, tkaniny
 • materiały soft signage
 • podświetlane sufity
 • banery plandeki
 • flagi
 • oraz wiele innych roll to roll

Ploter UV Handtop HTL 5000UV

 • specjalnie zaprojektowany czujnik wysokość głowic drukujących
 • dodatkowe niezależne sekcje podciśnieniowego
 • możliwość druku na każdym materiale: metal, tworzywo, skóra, drewno, sklejka i inne
 • zastosowanie białego koloru wraz z lakierem oraz CMYK
 • dodatkowo i opcjonalnie nowoczesny atrament o wyjątkowej trwałości i stabilności
 • podgrzewane subtanki na atrament w tej sytuacji wydłużają żywotność głowic 4 krotnie
 • duży stabilny stół z regulacją wysokości to jest 10cm góra/dół
 • trwałe Głowice  Kyocera KJ4A
 • podwójnie chłodzone lampy UV LED
 • innowacyjny system utrzymania czystości głowic
 • druk falą z rozproszeniem
 • sieciowy interface LAN przesył bez ograniczeń
 • zapewniona dodatkowo gwarancja do 2 lat!

Sprawdź szczegółowo nasze podobne oferty. W każdym przypadku gwarantujemy najlepsze opcje na plotery hybrydowe do druku na mediach z roli na rolę oraz na szkle, metalu, drewnie. Toshiba UVegas hybrydowy do szkła T1800    Ricoh UVegas hybrydowy do szkła R2000 Ricoh    UVegas hybrydowy do szkła T2000

Karetka

Drukarka wyposażona jest w elektroniczny laserowy precyzyjny system dostosowania wysokości głowic dlatego też zapewnia bezpieczną i szybką obsługę.

Lampy UV LED

Ploter wyposażony jest w wysokowydajne i nowoczesne lampy UV LED gwarantujące doskonałą jakość utrwalania bez paskowania.

Prowadzenie mediów

Profesjonalny system prowadzenia mediów, podawanie, prowadzenie na “big rolls” zapewnia stabilny przesuw najtrudniejszych podłoży i mediów.

Głowice

Dzięki możliwości wyboru pomiędzy dwoma popularnymi modelami głowic Ricoh lub Kyocera drukarka zapewnia najlepsze osiągi druku.

Druk

Handtop to jakość również w zakresie oprogramowania, standardowo wyposażony w ekskluzywny program ripujący Caldera RIP.

Parametry techniczne

Parametry techniczne Ploter UV Handtop HTL 5000UV
Model HTL 5000UV
Głowice Kyocera KJ4A
Ilość głowic 8pcs (2 rzędy)
Rozdzielczość 720*2400dpi
Prędkość draft production quality
192㎡/hr 140㎡/hr 108㎡/hr
Szerokość druku 5m
Grubość mediów do 2 mm
Atrament Ekologiczny UV/LED bez (VOC free)
Kolory C、M、Y、K (opcjonalnie W)
Pliki Adobe Postscript Level3、PDF、JPEG、TIFF、EPS、AI
Rozmiar (L.W.H) 8.88*2.03*2.02M
Waga 6300kg
Waga brutto 8170kg
Pobór mocy 11KW(25A)
Zasilanie 400VAC.50Hz L/N/PE
Certyfikaty CE,FCC
RIP support Caldera
UV Lampy  UV LED
Otoczenie pracy Oddzielne czyste bezpyłowe pomieszczenie z wentylacją. temp. 18˚C – 24˚C, wilgotność: 45%-70%RH
HandTop 5000R Ploter UV Hybrid Printer

Profesjonalny specjalnie dopasowany atrament UV o najwyższych parametrach druku
Ploter UV Handtop HTL 5000UV

 • szeroki gammut barw
 • głęboka pigmentacja
 • wysoka trwałość na ścieranie
 • duża przyczepność do podłoża
 • wersja atramentu do szkła, metalu i ceramiki
 • współpracuje z uniwersalnymi primerami
 • wysoki współczynnik rozciągliwości
 • bezpieczeństwo dla głowic
 • dostępne kolory CMYK Lm Cm W V Producent NUtec dla Pegasus Printers   Atrament UV serii Pegasus UF i UX

Leasing

finansowanie

Finansowanie dla każdej firmy

 w praktyce to szybki leasing Leasing drukarki UV jako specjalna oferta finansowania. Warunki zostały przygotowane z myślą o  Twojej firmie, więc już za 950pln  miesięcznie masz możliwość cieszyć się benefitami jakie oferuje ploter Handtop. Jesteśmy zawsze w szczegulności dopasowani do Państwa potrzeb i możliwości. Wyjątkowy Leasing ploterów umożliwia Państwu nabycie naszych maszyn, nie angażując przy tym dużych nakładów finansowych. Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy na rynku od wielu lat, dzięki czemu obecnie współpracujemy z najlepszymi doradcami.

SPRAWDŹ CENY I KONFIGURACJE ON-LINE

Wsparcie techniczne i serwis

Niewątpliwie istotną sprawą przy podejmowaniu decyzji o zakupie są kwestie serwisu. Z pewnością Handtop HTL 5000UV należy do grona  doskonałych bezobsługowych drukarek UV, to pierwsze takie rozwiązanie na skalę światową. Nasza rewelacyjna maszyna Handtop bez wątpienia pozostaje nowoczesnym wysoko zaawansowanym technicznie urządzeniem. Odpowiednio do zaawansowania technologicznego nie może być uruchomiony przez osoby bez specjalistycznego przeszkolenia. Co więcej nasz wykwalifikowany serwis Via Color w ramach dostawy dokonuje uruchomienia, kalibracji, instalacji oprogramowania ze szkoleniem włącznie. Via Color niewątpliwie zapewnia  również transport pod adres miejsca instalacji urządzenia. Generalnie po stronie klient leży jedynie zapewnienie transportu od pojazdu do docelowego pomieszczenia wewnątrz budynku.

W zakresie dostawy plotera zapewniamy profesjonalne szkolenie z obsługi plotera i oprogramowania. Klient zostaje również wtajemniczony w podstawowe zagadnienia techniczne zapewniające skuteczną, niezawodną i pełną satysfakcji pracę na ploterach Handtop HTL 5000UV. Realizacja i termin dostawy jest zależny od ilości zamówień oraz stanów magazynowych. W większości przypadków dostawa jest realizowana do 5 dni roboczych po dokonaniu i sfinalizowaniu zamówienia zamów już dziś, ploter UV Handtop HTL 5000UV czeka na Ciebie. Zadzwoń, zamów jest wreszcie w zasięgu Twojego biznesu.

Dostawa Instalacja Szkolenie

oprogramowanie i osprzęt

Gwarancja

technologia i ergonomia

Efektywne działania serwisowe – support

Oczywiście nasze plotery i drukarki UV objęte są standardowo 1 roczną gwarancją, jednocześnie jako dodatkowe opcje proponujemy naszym klientom pakiety rozszerzone nawet do 3 lat. Po pierwsze wszystkie części do oferowanych ploterów są dostępne w terminie 24h. Ogólnie rzecz biorąc, oznacza to, że posiadamy większość niezbędnych materiałów i podzespołów na naszym magazynie, co wpływa na szybkość reakcji naszego serwisu. Krótko mówiąc, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem wsparcia i instrukcji interaktywnych. Strona wsparcia

Wybierz swój stołowy ploter Handtop

Ploter Handtop HT1610UV

Ploter Handtop HT2512UV

Ploter Handtop HT2518UV

Ploter Handtop HT2512UV

Ploter Handtop HT3116UV

Ploter Handtop HT3020UV

Wybierz swój hybrydowy ploter Handtop

Ploter Handtop HT1600UV

Ploter Handtop HT2500UV

Ploter Handtop HT3200UV

Rolowe plotery Handtop

Ploter Handtop HT3200UV

Ploter Handtop HTL5000

HandTop 5000R Ploter UV Hybrid Printer