Loading...
Ploter’s Service o nas2023-03-17T13:39:02+00:00

Ploter’s Service

Ploter’ Service to właśnie my 🙂 i jesteśmy już z wami od 12 lat, nie mniej jednak posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży druku wielkoformatowego i reklamy.   Nasza oferta obejmuje szeroki i bogaty wybór urządzeń do druku wielkoformatowego, od małych urządzeń typu Eko do mega drukarek UV o szerokości do 5m. Obecnie jesteśmy największym Europejskim dostawcą profesjonalnych ploterów wielkoformatowych firmy Pegasus oraz STORMjET z segmentu ploterów wielkoformatowych. Dostarczamy również najwyższej jakości atramenty solwentowe znanej, szwajcarskiej marki NUtec, które są kompatybilne z najnowszymi atramentami do ploterów MUTOH ROLAND MIMAKI EPSON, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Jako uzupełnienie oferty zaopatrujemy naszych odbiorców w szeroki wybór akcesoriów dodatkowych do których należą: laminatory, oczkarki, zgrzewarki oraz w cały szereg niezbędnych produktów zapewniających  satysfakcję Klienta. Domeną naszej firmy jest sprawny serwis nastawiony wyłącznie na satysfakcję klienta.

Co zapewniamy

Dobrze trafiłeś! Dostarczamy najlepszej jakości drukarki wielkoformatowe w najlepszych cenach! Niestety jeśli chcesz przepłacić lub wydać więcej pieniędzy bo patrzysz na nazwę plotera to źle trafiłeś. My proponujemy plotery Pegasus, STORMjET oraz WIT COLOR to są najlepsze rozwiązania w relatywnie najniższych cenach, dzięki niskim kosztom inwestycji oraz ekonomicznej eksploatacji wyprzedzisz swoją konkurencję już na starcie.

Jako jedyny dostawca ploterów, wprowadziliśmy specjalne procedury serwisowe pozwalające na szybką i bezproblemową obsługę zainstalowanych urządzeń. Nasi klienci są specjalnie szkoleni i przygotowani na nieprzewidziane sytuacje związane z sytuacjami awaryjnymi. Dzięki naszej innowacji i wsparciu online nasi klienci cieszą się bezproblemową pracą oraz bezpieczeństwem użytkowania.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, serwisie oraz doradztwie w zakresie wielkoformatowych systemów druku cyfrowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy  Państwu najwyższą jakość oraz profesjonalizm w doborze odpowiednich rozwiązań zgodnych z Państwa oczekiwaniami.

Nasza idea opiera się na zaoferowaniu profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu jak również potem odpowiedniej obsługi serwisowej. Dlatego cały czas rozszerzamy grono współpracujących z nami specjalistów i szukamy nowych lepszych dostawców. To gwarantuje, iż rozpoczynając współpracę z naszą firmą zyskują Państwo jednocześnie wartościowego partnera biznesowego. Współpraca z Ploter’ Service to początek nowej jakości oraz gwarancja niskich cen! Zapewniamy pełne wsparcie, doradztwo oraz korzystne umowy serwisowe. Nasza wiedza jest do Państwa dyspozycji.

Wzrost sprzedaży ploterów UV

Plotery UV
Plotery Eko
Plotery Sublimacyjne & Tekstylne
Plotery Solwentowe

Dlaczego Ploter’ Service?

Poczytaj trochę o nas 🙂

Ploter’ Service jesteśmy z wami  już 7 lat!

– oferujemy naszym Klientom rozwiązania wielkoformatowe do wielu zastosowań typu eko,  uv, wodne i sublimacyjne. Plotery Atramenty Akcesoria – sprzedaż i serwis. Dostarczamy najnowsze rozwiązania w relatywnie atrakcyjnej cenie. Nasze plotery należą obecnie do najpopularniejszych i najczęściej instalowanych urządzeń w segmencie średniego i wielkiego formatu opartego na technologii EPSON RICOH SPECTRA i TOSHIBA. Plotery drukujące jak również tnące wyposażone są w standardzie w profesjonalne oprogramowanie rip PHOTOPRINT  do druku oraz FLEXI w zastosowaniu z ploterami tnącymi.  Oferujemy również wysokiej jakości atramenty solwentowe, sublimacyjne i UV zapewniamy pełne wsparcie techniczne, serwis oraz niezbędne oprogramowanie. Nasza bogata oferta obejmuje plotery drukujące zarówno nowe jak i używane, dostarczamy również plotery tnące, laminatory, dosuszarki, trymery oraz cały szereg akcesoriów dla firm reklamowych. Ploter’ Service jest największym europejskim dystrybutorem ploterów STORMjET produkowanych przez największego dostawcę ploterów międzynarodową firmę SkyColor – równocześnie w 2015 podjęliśmy współpracę z dostawcą ciężkich superformatowych ploterów Wit-Color.

Dystrybucja

Od wielu lat również jesteśmy jedynym dystrybutorem najwyższej jakości atramentów solwentowych do ploterów znanej szwajcarskiej marki NUtec. Atramenty NUtec są kompatybilne z najnowszymi atramentami do ploterów MUTOH ROLAND MIMAKI EPSON, i spełniają wszystkie wymogi oraz oczekiwania najbardziej wysublimowanych klientów. Dodaj nas do ulubionych na Facebooku oraz śledź nasze nowości na YouTube – zawsze znajdziesz tam aktualne linki do promocji, najnowszego oprogramowania lub innych niezbędnych i pomocnych źródeł informacji. Drukarki UV,  solwentowe, sublimacyjne i eko. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Ploter’ Service – dostarczamy plotery kilku czołowych producentów. Nasi dostawcy to producenci wysokiej jakości urządzeń bazujących na sprawdzonych i odpowiednio dostosowanych rozwiązaniach znanych producentów: EPSON, RICOH, SPECTRA, Panasonic i inne. W 2015 roku nasze portfolio powiększyło się o Drukarki UV hybryd z serii Pegasus, STORMjET oraz UV flatbed firmy Wit-Color.

 • STORMjET
 • Wit-Color
 • SkyColor
 • Fedar
 • EPSON
 • MEFU

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ploter’ Service – jako dostawca ploterów i innych urządzeń do druku wielkoformatowego oferujemy bardzo dobre atramenty do ploterów. Świadczymy również usługi w zakresie profilowania oraz dostosowywania kolorystycznego. Oferujemy atramenty szwajcarskiej firmy NUtec – wysokiej jakości produkty w pełni kompatybilne z ploterami MUTOH, ROLAND, MIMAKI, EPSON i innymi opartymi na technologiach EPSON, SEIKO, RICOH czy KM.

 • eko solwent
 • solwent
 • UV LED (do wszytkich typów głowic)
 • sublimacyjne
 • wodne
 • MUTOH, Roland,Mimaki,Epson

Dowiedz się więcej, zadzwoń na infolinię.

Prowadzimy serwis ploterów wielkoformatowych oraz drukarek solwentowych. Zapewniamy i ferujemy wsparcie techniczne wraz z częściami i materiałami eksploatacyjnymi do wszystkich ploterów dostępnych na naszym rynku:

 • WIT-Color
 • PEGASUS
 • STORMjET
 • MUTOH
 • ROLAND
 • ARTEMIS
 • Zenith
 • i inne

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całego kraju.

Profesjonalne Drukarki UV

Drukarka UV AXIS

Drukarka UV REX

Drukarka UV FOX