Plotery LED UV do reklamy i dekoracji2017-09-03T20:18:49+00:00

Plotery LED UV – Profesjonalny Proces Dopasowania

1. KONTAKT

Kontakt, wymiana informacji, ocena potrzeb klienta. Dobór parku maszyn.

2. PREZENTACJA

Fachowa prezentacja uwzględniająca oczekiwania i wymagania klienta.

3. OFERTA

Optymalizacja oferty, przygotowanie oceny potrzeb i możliwości klienta.

4. NEGOCJACJE

Negocjacje, finansowanie terminy i warunki dostawy oraz obsługi serwisowej.

5. DOSTAWA

Dostawa, szkolenie, profilowanie, optymalizacja warunków pracy urządzenia.

plotery led uv

Plotery LED UV Pegasus Vegas seria Hybrid

Plotery LED UV Pegasus Vegas, to doskonałe plotery LED UV w swojej klasie. Nieporównywalnie wysoki stosunek jakości do ceny gwarantuje szybki zwrot inwestycji oraz bardzo wysoki współczynnik zysków w druku komercyjnym. Ploter LED UV Vegas jest przystosowany do pracy zarówno z materiałami roll to roll jak również do druku na płytach. Dostępne w dwóch wersjach, z głowicami RICOH Gen5 oraz TOSHIBA printhead CE4 

Więcej Informacji
plotery led uv

Plotery LED UV Pegasus Venus seria Hybrid

Ploter LED UV Pegasus Venus, kompaktowy  ploter UV LED w najlepszej cenie. Niskie koszty zakupu oraz eksploatacji to gwarancja kontroli kosztów oraz  bardzo wysoki współczynnik zysków w druku komercyjnym. Ploter Venus jest przystosowany do pracy zarówno z materiałami roll to roll jak również do druku na płytach.
Dostępny w wersji z głowicami TOSHIBA printhead CE4.

więcej informacji
plotery led uv

Plotery LED UV Pegasus 3.2m roll to roll

Plotery LED FlatBed UV Pegasus Orion, kompaktowy  ploter stołowy UV LED w atrakcyjnej cenie. Niskie koszty zakupu oraz eksploatacji to gwarancja kontroli kosztów oraz  bardzo wysoki współczynnik zysków w druku komercyjnym. Ploter LED UV Venus jest przystosowany do pracy zarówno z materiałami roll to roll jak również do druku na płytach. Ploter występuje w 3 konfiguracjach i rozmiarach.

więcej informacji
plotery led uv

Plotery LED UV Pegasus hybrid Toshiba Epson

Plotery LED FlatBed UV Pegasus Orion, kompaktowy  ploter stołowy UV LED w atrakcyjnej cenie. Niskie koszty zakupu oraz eksploatacji to gwarancja kontroli kosztów oraz  bardzo wysoki współczynnik zysków w druku komercyjnym. Ploter Venus jest przystosowany do pracy zarówno z materiałami roll to roll jak również do druku na płytach. Ploter występuje w 3 konfiguracjach i rozmiarach.

więcej informacji
plotery led uv

Plotery LED UV Pegasus FlatBed

Ploter LED FlatBed UV Pegasus, to  doskonały  ploter stołowy UV LED w atrakcyjnej cenie. Technologia zadruku z wykorzystaniem popularnych i trwałych głowic Ricoh Gen5. Niskie koszty zakupu oraz eksploatacji to gwarancja kontroli kosztów oraz  bardzo wysoki współczynnik zysków w druku komercyjnym. Ploter Venus jest przystosowany do pracy zarówno z materiałami roll to roll jak również do druku na płytach. Ploter występuje w 3 konfiguracjach i rozmiarach.

więcej informacji